Чоловіча вишиванка "Шарм Традицій"


Вартість: 4 900,00 грн

Артикул: vysh_m9P


Вишиванка "Шарм Традіцій" - оригінальний хід в створенні стильного чоловічого образу. Ця вишиванка може стати частиною весільного вбрання в парі з жіночою сукнею "Шарм Традіцій".

Традиційний колорит несе в собі глибокий архаїчний символізм. Білий колір - символ чистоти і енергії, синій - колір води, а червоний здавна символізував любов, пристрасть і енергію сонця. Всі ці кольори, а також вишиті старослов'янські мотиви, є потужними оберегами. Для вишивки використані стародавні знаки і символи, відомі ще з часів Трипільської культури.

По всій довжині вишиванки, а також на рукавах, - застібки-гудзики. Вишивку зроблено на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари