Чоловіча сорочка-вишиванка "Вогонь і Вода"


Вартість: 3 850,00 грн

Артикул: vysh_sor2Р


Чоловіча сорочка-вишиванка "Вогонь і Вода" - стильна і оригінальна вишиванка в традиційних українських кольорах, що прекрасно підійде і для ділових зустрічей, і для урочистих подій.

Вишиті мотиви на сорочці володіють певним символізмом. Так спіраль є давнім символом сили Сонця та Місяця і символізує мудрість і знання, а також повітря, воду, вогонь та вітер. Меандр є символом води, вічності, безкінечної зміни дня ніччю, зміни пори року. Вода в свою чергу є символом морального та духовного очищення. Щодо кольорів, присутніх у сорочці, то молочний (як відтінок білого) колір тканини – символ кохання та невинності. Червоний підсилює енергію (найчастіше він присутній на весільних чоловічих сорочках). Синій колір є найпотужнішим оберегом і символізує душевний спокій.

Крій - класичний сорочковий. Тип коміра - італійський. Рукав довгий. На манжетах 2 застібки-гудзики. Сорочка декорована вишивкою гладдю, зробленої на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.

Склад: 60 % бавовна , 40 % поліестер.

Рекомендований догляд за виробом: прання в пральній машині в делікатному режимі.

Зроблено в Україні.

Розміри від 38-52 по коміру і ріст 170-176, 182-188, 194-200. Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Можна варіювати колір обраного Вами виробу і колір вишивки. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.