Чоловіча вишиванка "Східна Казка"


Вартість: 4 900,00 грн

Артикул: vysh_m8_2P


Вишиванка "Східна Казка" - колоритна річ для впевненого чоловіка, що слідкує за модними тенденціями. Ця вишиванка буде відмінно виглядати в парі з будь-якої жіночої  вишиванкою або сукнею "Східна Казка".

Поєднання чорного та червоного є традиційним для української вишиванки. Чорний колір символізує родючість. А насичений та активний червоний здавна символізує любов,  пристрасть, сонце. Цей колір захищає від зла й притягує енергію гармонії та любові. Український традиційний колорит по-новому обіграний в авторській вишивці східного орнаменту. У  ньому простежуються елементи "Пейслі" ( "буту" на Сході), який ще називають "східний огірок". "Східний огірок" родом з Персії. Це символ руху, розвитку й енергії, який також  асоціюють з побажанням щастя та благополуччя дому.

По всій довжині вишиванки планка з кнопками. Горловина, грудь та манжети декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними  нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

Супутні товари