Чоловіча вишиванка "Вогненні Ниви"


Вартість: 3 200,00 грн

Стара ціна: 4 000,00 грн
Ви заощаджуєте: 800,00 грн(20%)

Артикул: vysh_m4_2P


"Вогненні Ниви" - яскрава вишиванка, яка вдало доповнить сучасний чоловічий образ. У ній гармонійно переплітаються тренд та архаїка.

Вишитий ромбічний мотив та колорит вишиванки мають особливе сакральне значення. Червоний - колір вогню, пристрасті та сонячної енергії, а медовий жовтий колір символізує достаток,  багатство, благополуччя та радість. У вишивці превалюють ромбовидні форми. Ромб вважається істинно чоловічим символом-оберегом, який приносить щастя. Різні його інтерпретації символізують родючість та чоловічу силу.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, грудь та манжети декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.  На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари

 • -20%
  Чоловіча вишиванка 3 200,00 грн

  Чоловіча вишиванка "Вогненні Ниви"

  Стара ціна: 4 000,00 грн
  Ви заощаджуєте: 800,00 грн (20%)
 • -20%
  Жіноча вишиванка 4 440,00 грн

  Жіноча вишиванка "Дерево Життя"

  Стара ціна: 5 550,00 грн
  Ви заощаджуєте: 1 110,00 грн (20%)