Біла довга сукня "Квітковий водоспад" - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Біла довга сукня "Квітковий водоспад"


Вартість: 17 200,00 грн

Артикул: v201.001p


"Квітковий водоспад" - чуттєве натхнення, втілене в витонченій та стильній сукні.

Легкий та ніжний льон прикрашено вишуканою квітковою вишивкою. В українській вишивці квітка - це символ краси, юності та чистоти. Квіти, зібрані в систему орнаменту, символізували уявлення народу про всесвіт і його нескінченність.

Кольори вишивки підібрані з певним значущим символізмом. Зелений – це задоволення, спокій, витримка, пробудження, колір життя, молодості, розвитку і сили. Синій колір є символом стихії води, жіночої енергії, сили. Саме зображення синьої троянди у вишивці - ознака достатку і процвітання.

Довжина сукні - 130 см. З боків сукні - клини. Горловина і рукава декоровані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%