Біла довга сукня "Арабський Кінь"


Вартість: 11 600,00 грн

Артикул: vysh93_2P


Біла сукня "Арабський Кінь" - це шикарне переплетення мотивів Сходу й традиційної української вишиванки, доповнене стильним колоритом.

Білий колір символізує мир, чистоту, справедливість, щастя. На його тлі чітко контрастує синя вишивка. У східному мотиві орнаменту простежуються елементи "пейслі", який ще називають "східний огірок". Це символ руху, розвитку й енергії. А витончені вишиті коні символізують швидкість і витривалість, радість життя й оптимізм.

Довжина - 130 см. У сукні V-образна горловина й виточки на грудях. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Передплата 100%

Супутні товари