Чоловіча трикотажна вишиванка


Вартість: 550,00 грн

Артикул: vysh_tr1P


Чоловіча трикотажна вишиванка - стильний, патріотичний і універсальний елемент гардеробу сучасного чоловіка. Футболка поло з вишивкою тризубів - симбіоз сучасного зручного фасону, автентичної української вишивки хрестиком і архаїчного значення орнаменту. Дуже добре поєднується як з діловим, так і з повсякденним гардеробом.

Вишиванка з тризубами несе в собі глибокий сенс і є оберегом для свого власника. Небесно-блакитний колір вишивки символізує фізичну і духовну чистоту. Він часто застосовувався саме на чоловічих вишиванках для захисту від недуг і небезпек. Жовтий, в свою чергу, це колір сонця, меду і пшениці - тобто достатку, багатства, благополуччя і радості. Цей колір у візерунку вишиванки обіцяє матеріальний достаток її носію, а в поєднанні з блакитним сприяє успішному веденню справ в будь-якій сфері. У вишивці явно превалюють два мотиви: ромб - символ чоловічої сили і родючості, а також тризуб, який в усі часи вважався як магічний знак, оберіг від злих сил і охоронний амулет.

Склад чоловічої теніски поло: 100 % бавовна, високої щільності 180г/м, полотно піке ("лакоста"). Вишивка навколо горловини зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.

Рекомендований догляд за виробом: прання в пральній машині в делікатному режимі.

Доступні розміри М, L, XL, XXL. Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.