Чоловіча трикотажна вишиванка


Вартість: 700,00 грн

Артикул: vysh_tr3P


Безпрограшна комбінація патріотичного колориту, автентичного українського мотиву вишивки хрестиком і сучасного зручного фасону робить трикотажну вишиванку оригінальною, а також практичним доповненням до образу стильного і впевненого чоловіка. Дуже добре поєднується як з діловим, так і з повсякденним гардеробом.

У трикотажній вишиванці використаний ромбічний орнамент з тризубами, який має архаїчне сакральне значення і є оберегом для свого власника. Синій і блакитний колір вишивки - символ неба і води, фізичної і духовної чистоти. Ці кольори застосовувалися саме на чоловічих вишиванках, так як здавна вважалося, що вони захищають від недуг і небезпек. Жовтий, в свою чергу, це колір сонця, меду і пшениці - тобто достатку, багатства, благополуччя і радості. А в поєднанні з блакитним - сприяє успішному веденню справ в будь-якій сфері і обіцяє матеріальний достаток. Орнамент на горловині трикотажної вишиванки об'єднує два мотиви: ромб - символ чоловічої сили і родючості, а також тризуб, який в усі часи вважався як магічний знак, оберег від злих сил і охоронний амулет.

Склад чоловічої теніски поло: 100 % бавовна, високої щільності 180г/м, полотно піке ("лакоста"). Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.

Рекомендований догляд за виробом: прання в пральній машині в делікатному режимі.

Доступні розміри М, L, XL, XXL. Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.