Чоловіча трикотажна вишиванка


Вартість: 550,00 грн

Артикул: vysh_tr2P


Зручна і практична трикотажна вишиванка з традиційним українським орнаментом - відмінний вибір як для повсякденного, так і для ділового гардеробу. Автентичний орнамент з архаїчним змістом вдало поєднується з сучасним фасоном футболки поло. Трикотажна вишиванка це універсальна і стильна річ для чоловіка з особливим смаком.

Біла вишиванка з червоно-чорною вишивкою - поєднання, що до вподоби українцям здавна. Кожен колір має свій глибокий сенс. Білий є кольором сили, життя і енергії. До того ж, це колір - оберег. Чорний - колір землі, символ родючості і багатства. А червоний - це колір вогню, сонця і крові. Червоний колір наповнює людину силою, енергією і любов'ю до життя. Орнамент, що прикрашає горловину футболки, об'єднує в собі традиційні для української вишиванки мотиви. Одним з найбільш популярних чоловічих символів здавна вважався ромб з крапкою посередині, який зображував засіяне поле як символ родючості і чоловічої сили. А восьмикутна квітка-зірка - це символ батьківської енергії. Його верхні промені розташовані як хрест (вертикально) - такий знак привертає силу сонця.

Склад чоловічої теніски поло: 100 % бавовна, високої щільності 180г/м, полотно піке ("лакоста"). Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.

Рекомендований догляд за виробом: прання в пральній машині в делікатному режимі.

Доступні розміри М, L, XL, XXL. Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.