Кейп "Крижана Красуня"


Вартість: 13 100,00 грн

Артикул: vysh_cp1P


Кейп "Крижана Красуня" - сміливе й барвисте доповнення до осінньо-весняного гардеробу. Контрастні кольорові сполучення і автентична українська вишивка відповідають передовим трендовим  тенденціям в усьому світі. У такому кейпі Ви будете виглядати чарівно навіть у погану погоду.

Контрастний колорит і традиційна вишивка - гармонійне злиття сучасності й архаїки. Малиновий колір є нетиповим, проте чудово поєднується з чорною вишивкою, яка є символом родючості. У  вишивці превалюють округлі спіралеподібні і ромбічні форми. Все це символи жіночого початку, родючості, нескінченності роду й мудрості.

Довжина кейпа - 100 см. На горловині - застібка-гачок. Ззаду кейпа 2 розрізи по 42 см. Є вирізи для рук довижиною 33 см кожний. Кейп декорований вишивкою хрестиком, яка зроблена  на  промислових японських вишивальных машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшито вручну нашими майстринями.

Склад: шерсть 95%. Підкладка: 100% віскоза.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір кейпа обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.