Чорна трикотажна вишиванка


Вартість: 550,00 грн

Артикул: vysh_tr4P


Трикотажна вишиванка в традиційному колориті з вишивкою автентичного орнаменту - це стильна річ з глибоким змістом, яка доповнить і внесе різноманітність в гардероб сучасного чоловіка. Практичність, оригінальність і лояльна ціна - незаперечні плюси поло-вишиванки. До того ж вона відмінно поєднується як з діловим, так і з повсякденним гардеробом.

Глибоке архаїчне значення несуть і використані кольори, і елементи вишитого орнаменту. Чорний колір в українській культурі позначав землю - годувальницю, а відповідно був символом родючості і багатства. Червоний символізував вогонь, сонце і кров (життєву силу). Вважалося, що червоний колір наповнює людину позитивною життєвою енергією. Білий - це колір сили, життя і енергії, який активно захищає. В орнаменті використані традиційні для української вишивки елементи. Ромб, поділений хрестом на чотири частини, і ромб з крапкою посередині - символи родючості. Ромб з відростками-променями - солярний знак. Рівносторонній хрест - знак вогню.

Склад чоловічої теніски поло: 100 % бавовна, високої щільності 180г/м, полотно піке ("лакоста"). Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють.

Рекомендований догляд за виробом: прання в пральній машині в делікатному режимі.

Доступні розміри М, L, XL, XXL. Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.